Водні розваги

Ласкаво просимо
в світ водних розваг
Аквапарку Happy Day

Водні гірки є епіцентром розваг будь-якого аквапарку.

Горки Аквапарку Happy Day настільки різноманітні, що припадуть до смаку кожному гостю.

Наше Аквамісто розроблено таким чином, щоб абсолютно всі відвідувачі могли обрати для себе саме ту, улюблену гірку.

 


 

Водні розваги для дорослих

Гірка «Мультислайд» потрійна гірка, її висота сягає 10 метрів, а довжина атракціону 50 метрів, призначена для веселого катання вдвох чи втрьох, не має різких перепадів і поворотів. Цю гірку люблять і діти, і дорослі. Допускаються діти на зріст вищі 120 см.

Гірки «Ралі», «Серпантин» і «Петля» - це ласкаві гірки, на яких люблять кататися як дорослі, так і діти. Висота гірок від 6 до 9 метрів, довжина 109 метрів, час спуску 12 секунд. Призначені для катання дорослих і дітей на зріст вищих 120 см.

Номер один серед найекстремальніших гірок - це гірка «Хвиля», висота гірки 10 метрів, довжина 35 метрів. Саме вона подарує вам незабутні відчуття від «вільного падіння» на надувному рафті. Головною особливістю цієї гірки є те, що катання на ній тільки парні. Гірка призначена для дорослих і дітей на зріст понад 160 см.

Друга екстремальна гірка в Happy Day – «Камікадзе». Це «найкрутіша» гірка нашого аквапарку, висота більше 10 метрів, довжина атракціону 100 метрів, швидкість руху розвивається до 7 метрів на секунду. Якщо ви любите швидкість, тоді це саме та гора, яка вам сподобається. Гірка призначена для дорослих і дітей на зріст понад 160 см.

Завершує екстремальну трійку гірка «Space hole», її також називають «Горщик» або «Унітаз». Відчуття, пов'язані з катанням на цьому атракціоні неможливо передати, їх можна тільки відчути. Ви несетеся по закритій двадцятиметровій трубі зі швидкістю 7 метрів на секунду, після чого ви потрапляєте в круговорот епіцентру гірки, який «викидає» вас в басейн. Гірка призначена для дорослих і дітей на зріст понад 160 см.

Наші гірки гарантують пристойний викид адреналіну і гормону щастя! А для тих, хто не любить екстрим і віддає перевагу спокійному відпочинку, припаде до душі величезний басейн Аквапарку Happy Day, площею понад 1000 м кв., із криштально чистою водою і двома джакузі, які порадують Вас гідромасажем усього тіла.

 


 

Водні розваги для дітей

Весело і безпечно - два основних критерії, за якими відбувалося будівництво дитячого Акваміста.

Малюкам припадуть до смаку наші дитячі гірки, висота яких 1,25 метра, а довжина всього атракціону близько 9 метрів.

«Мультислайд» для дітей - весела потрійна гірка висотою 2,65 метра і довжиною 17 метрів. Призначена для дітей на зріст вищих 120 см.

Поплавати і пограти у веселі ігри дітвора може в дитячому басейні, загальною площею 300 м кв., глибина якого не перевищує 0,6 метра, басейн також оснащений новими фільтраційними системами очищення води.

* Просимо Вас звернути увагу, що біля кожної водної гірки Аквапарку Happy Day є правила техніки безпеки, обмежень по вазі і віку. Діти до 14 років допускаються на водні гірки в супроводі дорослого.

 


 

Увага!

Шановні гості, просимо вас уважно ознайомитись з правилами перебування дітей до 14-ти років у дорослому (великому) та дитячому басейні:

* Дитина повинна бути під контролем повнолітньої особи що її супроводжує;

* Повну відповідальність за життя та зоров’я неповнолітньої дитини несуть повнолітні супроводжуючі;

* Дорослим забороняється залишати неповнолітніх дітей без нагляду на території аквапарку;

* Кожній дитині до 14-ти років рекомендовано перебувати у великому та дитячому басейнах в спеціальних плавзасобах (рятувальні жилети, нарукавники);

* Забороняється перебувати у дитячому та дорослому басейнах у надувних кругах.